>

Як у Миколаївському районі рятують ветеринарну медицину та приміщення

закинута частина будівлі

Село Петрівка Миколаївського району знаходиться повз центральної траси Березівка – Миколаївка. Колись тут був колгосп «Петрівський», добрий, такий міцний собі «середнячок». Після зникнення усіх колгоспів в Україні, від цього господарства залишилось тільки приміщення – «контора», так і досі називають адміністративні будівлі колишніх колгоспів.

Та це приміщення й саме ледве не зруйнувалось. І не від стихійного лиха, а від звичайного людського недбальства. Чомусь воно стало комусь не потрібно: кудись почали зникати шибки, вікна… І це при тому, що збудувати будь-яку нову споруду зараз, тим більше в селі – на рівні надзвичайної події. Зате скільки розмов ведеться про брак коштів і всього іншого.

Але дуже добре, що свого часу на «контору» звернув увагу Олександр Войтович – керівник ветеринарної служби у Миколаївському районі. За його ініціативи та безпосередньому виконанні в частині цієї адміністративної будівлі розташовано Петрівський ветеринарний пункт. Виконано необхідні будівельні ремонтні роботи приміщення, в середині якого є необхідне спорядження для функціонування  цього закладу.

Виникає цілком закономірне та логічне запитання: невже інша частина приміщення «контори» ВЗАГАЛІ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНА? Ми переконані в тому, що цього не може бути, тому, що тоді це  буде абсурд якийсь. Адже свого часу пропонувалося розмістити в ній дитячий садок чи бібліотеку…

Отже пропозиція «Народної думки» до керівництва Миколаївського району та мешканців Петрівки наступна: знайдіть, будь ласка, застосування іншій частині приміщення колишньої «контори», не дайте їй пропасти. В кінці кінців, може можна віддати його якимось переселенцям зі сходу нашої держави, а їх у нас, на жаль, дуже багато.

Дуже сподіваємось, що господар знайдеться.

Поделиться статьей в социальных сетях: