>

Як зараз реєструються громадські формування

По всій території області громадяни мають можливість подавати документи громадських формувань

Раніше зареєструвати громадське формування можна було лише в обласному управлінні юстиції (м.Одеса, вул. Старицького, 10-а), але громадянам з районів, сіл, селищ та міст усієї області дуже незручно їхати до обласного центру, щоб подати документи.

З метою створення доступних умов для населення Міністерством юстиції України прийнято рішення збільшити точки доступу для реєстрації громадських формувань та наділити центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) та місцеві центри надання вторинної правової допомоги повноваженнями з прийняття документів громадських формувань.

ЦНАП діють як фронт-офіси на підставі Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5.

На підставі наказу Міністерства юстиції України від 17.06.2016 № 1717/5 починаючи з середини липня 2016 року в Одеські області, поряд з обласним управлінням юстиції та ЦНАП, приймають документи й місцеві центри надання вторинної правової допомоги.

Отже, подавати документи для реєстрації громадських формувань можна до:

  • Головного територіального управління юстиції в Одеській області;
  • центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) будь-якого району області;
  • місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресами:

м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 98

м. Одеса, вул. Коблевська, 40

м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 1

м. Роздільна, вул. Привокзальна, 10-А

м. Подільськ, вул. Соборна, 194-А

м. Арциз, вул. Будівельників, 15 б

м. Ізмаїл, просп. Леніна, 2

Подають документи до вищевказаних органів частіше для державної реєстрації громадських об’єднань, організацій роботодавців,  профспілок, структурних утворень політичних партій тощо.

Більш детальна інформація міститься на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції в Одеській області —  http://just.odessa.gov.ua/

Головне територіальне управління юстиції
в Одеській області

Поделиться статьей в социальных сетях: