>

Яка вона — школа радості

Школа - традиції - Арциз

За 60 років діяльності у школи №4 Арцизу сформувалось чимало традицій, що зберігаються й передаються від одного покоління до іншого. Ось і це свято «На прийомі у директора» стало традиційним — це хвилююча зустріч із батьками, учителями, друзями.

День чарівний, справжнє диво
Всюди усмішок багато,
В залі людно і красиво,
Бо у нас сьогодні свято!

У цьому році 23 грудня директор школи Людмила Галущак привітала спонсорів школи, батьків учнів-відмінників та переможців районних олімпіад, батьків, які допомагають класним керівникам та школі, вчителів, які підготували переможців районних олімпіад. Всім запрошеним були вручені подяки та грамоти, а в подарунок – дитячі пісні, вірші, гуморески у виконанні учнів школи.

Школа - традиції - Арциз - 1

Від батьків педагогічний колектив привітала мама учня школи Наталія Волчанова з піснею «Хай збуваються мрії». Всі отримали велике задоволення від свята.

Фінальним акордом зустрічі стали слова директора школи Галущак Л.Г.: «Нехай нам теплим вогником завжди світить маяк маленької дивної країни – наша школа. Нехай нас завжди супроводжує міцна шкільна дружба учнів, батьків, вчителів, громади. А наша школа була школою радості для дітей, спокою для батьків та творчістю для вчителів».

Валерiй КОПТЕЛЕЦЬ

Поделиться статьей в социальных сетях: