>

Японці розглядають можливість інвестування в економіку Одещини

інвестиційні проекти - японські компанії

Провідні японські компанії розглядають можливість реалізації інвестиційних проектів на території Одеської області. Про це йшлося під час зустрічі голови ОДА Максима Степанова із представниками Асоціації японських компаній в Україні, повідомляє прес-служба ОДА.

«Я вважаю, що потенціал та економічна привабливість Одещини дуже велика, і ця зустріч стане поштовхом для подальшої співпраці. Регіон має великі перспективи щодо розвитку транспортно-логістичної інфраструктури, сільського господарства і туризму. Ми готові підтримувати інвестиційні проекти на всіх рівнях, надати вам усю необхідну інформацію, допомогу для поглиблення взаємовідносин», — підкреслив Максим Степанов.

До складу Асоціації японських підприємців України входить 21 учасник, діяльність яких охоплює різноманітні сфери.

«Ми відчуваємо, як динамічно розвивається регіон під Вашим керівництвом. Вважаємо, що тут є багато інвестиційних та виробничих можливостей. Ми є надійними та довготривалими партнерами за умови, якщо відчуваємо впевненість та захищеність інвестицій. Нам необхідно вивчити всі ризики, а також ми підготуємо актуальні для нас запитання з метою подальшого обговорення», — наголосив генеральний директор компанії «Міцубісі Корпорейшн» в Україні Кохей Тагава.

Поделиться статьей в социальных сетях: