>

Яскраве вишиванкове свято на Балтщині

День вишиванки - Балтщина

У третій четвер травня українці всього світу святкують День вишиванки. Цього дня вчителі та учні навчальних закладів вдягають вишиті орнаментом сорочки та йдуть до школи чи садочку. Цього року вся освітянська родина району, на чолі з працівниками відділу освіти, долучились до відзначення цього свята.

У школах проведено заходи, які були присвячені саме цьому дню: інтерактивні лекторії про історію, символіку і регіональні особливості вишиванок; презентації «Спадщина нації»; флешмоби «Живий ланцюг єднання», «Вишиванка — твій генетичний код», «Україна — це ми»; виставки «Рукам робота — душі спокій».

А на центральній площі міста Балти зібралися від малого до людей літнього віку. Усі в вишиванках. Прийшли на свято учні та педагоги трьох міських шкіл, студенти і викладачі педагогічного та професійно-технічного аграрного училища, вихованці і вчителі двох шкіл-інтернатів, жителі міста, керівники міста та району, управлінці міської та районної рад, райдержадміністрації, структурних підрозділів, балтяни різного віку та професій.

На головній сцені міста дарували землякам свою творчість вокальні та танцювальні колективи, вшановуючи наш національний оберіг, нашу гордість — вишиту сорочку.

До громади звернулася секретар Балтської міської ради Тетяна Матлашевська. За традицією свої перші вишиті сорочки отримали новонароджені жителі громади та наш земляк — учасник АТО, командир відділення військової частині А -1599 Артем Панфільцев.

Заходи, присвячені Дню вишиванки, відбулися по всіх селах Балтської ОТГ.

Поделиться статьей в социальных сетях: