>

Юні таланти Ізмаїла представили творчі роботи на виставці

Виставка технічної та декоративно-прикладної творчості дітей - Ізмаїл

В Ізмаїлі в суботу, 21 квітня, на площі біля ДК ім. Т.Г. Шевченко пройшла традиційна міська виставка технічної та декоративно-прикладної творчості дітей та учнівської молоді.

Виставка технічної та декоративно-прикладної творчості дітей - Ізмаїл - 1

Така масштабна експозиція проводиться в Ізмаїлі більше 60 років. У ній беруть участь вихованці та учні позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Ізмаїла — станції юних техніків, Палацу дітей та юнацтва, політехнічного ліцею, приватної школи «Стежинка», а також всіх шкіл міста.

Виставка технічної та декоративно-прикладної творчості дітей - Ізмаїл - 2

У цьому році юні таланти Ізмаїла представили понад тисячу робіт, серед яких — обчислювальна і радіоелектронна техніка, моделі літаків і автомобілів, стендові моделі і макети, ганчіркові ляльки, вишиванки, іграшки, прикраси, посуд, вироби з дерева, тканини, сувеніри. Варто відзначити, що в цей раз, як і в минулому році, на виставці превалює національна тематика — вишиті карти і національна символіка України.

Виставка технічної та декоративно-прикладної творчості дітей - Ізмаїл - 3

Цей щорічний міський захід — підсумок роботи всіх шкіл міста та позашкільних установ з науково-технічного, прикладного та початкового технічного моделювання, де діти представляють кращі роботи, які вони створювали протягом навчального року. З кожним роком робіт все більше, і це радує.

Поделиться статьей в социальных сетях: