>

Юним гімнастам із КДЮСШ №10 найближчим часом тренуватися стане комфортніше

КДЮСШ №10 - ремонт

Болюче питання КДЮСШ №10, де близько 300 дітей професійно займаються гімнастикою буде вирішено у короткі терміни. Наразі зайняття проходять у жахливих умовах – відсутня електрика та опалення, навколо пліснява, а зал в аварійному стані. Але найближчим часом тут зроблять косметичний ремонт. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час відвідування закладу, інформує прес-служба ОДА.

«Я знаю, що в нас є можливість припинити цей жах. Єдиний вихід – зробити тут косметичний ремонт, я знайду спонсорів, які із задоволенням підуть на зустріч. Це просто диво, що діти, тренуючись в таких умовах, досягають чемпіонських звань. Зараз ми маємо повне порозуміння зі спілкою «Динамо» і плануємо наступного року розпочати будівництво гімнастичного комплексу на їх території. Там діти займатимуться спортивною та художньою гімнастикою, акробатикою та стрибками на батуті», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Серед дітей, які займаються у школі, є кандидати у майстри спорту та чемпіон України. Але у таких умовах підготуватись до змагань дійсно якісно дуже важко, зазначають спортсмени.

«Я займаюся гімнастикою дев’ять років. Коли ми виїжджаємо на змагання, ми бачимо умови набагато кращі. У нас в залі холодно і темно. В таких умовах важко вчити нові елементи, але ми завжди намагаємося бути найкращими. Я виступала на різних змаганнях та чемпіонатах, але не вдавалося займати перші місця. Сподіваюся, після ремонту будуть умови для вдосконалення майстерності», — розповіла юна спортсменка Владислава.

За словами голови ОДА Максима Степанова, кошторис ремонтних робіт буде розроблено найближчим часом. І в короткий термін залу приведуть до ладу.

Поделиться статьей в социальных сетях: