>

Юрій Луценко розповів хто наказав вбити мирних людей на Майдані

 

Юрій Луценко розповів хто наказав вбити мирних людей на Майдані. На своій сторінці у Фейсбук він написав:

«Лише пам’ять та справедливе покарання винних – наш захист від повторення таких трагедій як загибель Небесної Сотні.
Кажу про це не лише як Генпрокурор, а передусім як громадянин, який був по один бік барикад із загиблими.
Я, мабуть, як ніхто відчуваю свій обов’язок дати суспільству відповідь -хто дав злочинний наказ вбивати мирних майданівців.
І ось сьогодні, в день 5 річниці кривавих подій, я можу твердо сказати: слідство встановило не тільки 66 осіб виконавців, які підозрюються у вбивствах ( з них 46 — втекли в РФ, решта — під вартою). ГПУ цього року фактично завершило слідство про тих, хто віддав злочинні накази, що привели до вбивств і поранень на Майдані».


Також він зазначив, що комісія експертів і залучених фахівців на підставі 988 томів матеріалів слідства прийняла висновок, що загибель та поранення учасників мирних зібрань на Майдані знаходиться в прямому причинному заязку з рішеннями і діями екс Президента Януковича, екс Голови СБУ Якименка та його підлеглих Тоцького, Ганжі, Потієвського, Щеголєва, екс Міністра внутрішніх справ Захарченка та його підлеглих Шуляка, Конопляника, Миколенка , Міністра оборони Лебедєва, екс начальника Генштабу Замани.

«Як Генпрокурор гарантую, що ця найважливіша справа сучасної України піде на ознайомлення захисту і до суду відразу після рішення ВР про продовження процедури заочного засудження.

Цього вимагає правоохоронна система. Цього вимагає справедливість. Цього вимагає сумління кожного, хто служить Українській Державі,» -підкресли він.

Поделиться статьей в социальных сетях: