>

З початку року на Одещині офіційно на роботу влаштувалося 34,7 тисячі людей

офіційне працевлаштування

«Протягом січня-березня 2018 року від роботодавців до Головного управління ДФС в Одеській області надійшло близько 20,7 тис. повідомлень про прийняття працівників на роботу. Офіційно оформлено понад 34,7 тисяч працівників. Водночас проводиться робота щодо виведення заробітних плат з «тіні», — зазначив очільник фіскальної служби Одещини Глеб Мілютін.

Головним управлінням ДФС в Одеській області за січень-березень 2018 року проведено 45 перевірок суб’єктів господарювання на 67 об’єктах.

Під час перевірок фіскальною службою Одещини встановлено 838 працівників без офіційного працевлаштування та виплату заробітної плати в «конвертах» на загальну суму 776 тис грн, внаслідок чого донараховано 481 тис грн податків і зборів.

Матеріали перевірок передано до Головного управління Держпраці в Одеській області, яким застосовано фінансові санкції на суму майже 54 млн грн.

«Ми постійно наголошуємо, що не оформлені належним чином працівники ставлять під загрозу власне майбутнє, залишають себе без страхових виплат та гідної пенсії», — інформує Глеб Мілютін.

Громадянам, які зіткнулися з порушенням законодавства про працю, Головне управління ДФС в Одеській області рекомендує скористатися мобільним додатком «Legal Work», завантаживши його через Google Play Market або App Store.

Так, протягом січня-березня 2018 року фіскальна служба Одещини отримала 21 скаргу, надіслану через «Legal Work».

Головне управління ДФС в Одеській області нагадує, що громадяни можуть отримати інформацію про доходи, виплачені роботодавцями легально, за допомогою Електронного кабінету, повідомляє ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: