>

За 10 місяців поточного року роботодавцями забезпечено надходження 7,7 млрд грн. єдиного внеску

Як повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін за 10 місяців поточного року роботодавцями забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі понад 7,7 млрд грн. Це на 1,6 млрд грн більше, ніж минулого року.

Зростання надходжень з єдиного соціального внеску це результат комплексних заходів, що втілюються представниками всіх гілок влади, контролюючих органів у напрямку легалізації праці та свідчення щодо зваженої та соціально-відповідальної позиції переважної частини одеських працедавців, котрі розуміють, що соціальний захист та належна оплата праці найманих працівників – важлива та необхідна передумова подальшого розвитку країни.

Фахівцями Головного управлінням ДФС в Одеській області постійно проводиться роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб, які є роботодавцями, щодо забезпечення підвищення рівня заробітної плати найманих працівників», — зазначає очільник відомства.

В свою чергу наймані працівники мають пам’ятати, що жоден з працівників, котрий сьогодні погоджується на неофіційне оформлення, не має права на грошову компенсацію у разі отримання виробничої травми або нещасного випадку на виробництві та не має змоги відстояти свої права у судах у разі конфлікту з роботодавцем», — наголошує Глеб Мілютін.

Нагадуємо, Головним управлінням ДФС в Одеській області впроваджено мобільний додаток Legal Work, який допомагає викривати факти виплати заробітної плати в «конвертах» та неофіційного працевлаштування. Завантажити додаток Legal Work можна на мобільний телефон або планшет через Play Market або App Store.

Також наймані працівники можуть повідомити про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців на «гарячу лінію» ДФС за телефоном 0800-501-007.

Поделиться статьей в социальных сетях: