>

За 11 місяців поточного року на 16,4 млрд грн поповнився бюджет завдяки платникам податків Одещини

поповнився бюджет - податки

«За 11 місяців 2017 року до Зведеного бюджету України платники податків Одещини направили 16,4 млрд грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 3,7 млрд грн, або на 30%», — зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За його словами, до Державного бюджету забезпечено 6,9 млрд грн, Місцеві бюджети отримали — 9,5 млрд грн.

В структурі надходжень до Державного бюджету лідером є податок на додану вартість — з початку року надійшло 3,4 млрд грн, що на 35 % або на 872 млн грн більше, ніж у січні-листопаді минулого року.

Вагомі надходження забезпечені по податку на доходи фізичних осіб — додатково до Державного бюджету надійшло півмільярда гривень, а в цілому роботодавці спрямували до бюджету 1,8 млрд грн цього податку.

На третину зросли надходження військового збору. На обороноздатність країни платники податків направили 535 млн грн. Темп росту до минулорічних надходжень склав майже 27%, додатково до бюджету надійшло 113 млн грн військового збору.

«Формування сумлінного та відповідального ставлення представників бізнесу до сплати податків та якісне надання адміністративних послуг, залишаються ключовими завданнями роботи фіскальної служби регіону при наповненні бюджетів всіх рівнів», — підкреслює Глеб Мілютін, повідомляє ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: