>

За день у “Автохабі” в Одеському порту розмитнюються близько 130 вживаних автомобілів

Понад 23 тисячі авто було розмитнено в експрес-сервісі «Автохаб» за дев’ять місяців 2018 року. Цей показник у 3,8 разів перевищує минулорічний. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. 

«За день у “Автохабі”, який ми торік відкрили в Одеському порту, розмитнюються близько 130 вживаних автомобілів. Для порівняння, на початку 2017 року цей показник становив 20 авто на добу. Сума, яка цьогоріч надійшла до держбюджету від їх оформлення, сягнула 1 мільярд 600 тисяч гривень. І важливо те, що йдеться про уникнення будь-якої бюрократичної тяганини. Якщо раніше на розмитнення авто втрачався тиждень, то наразі ця процедура займає кілька годин, адже усі сервіси зосереджено в одному місці», — підкреслив Максим Степанов.

Загалом, за весь час роботи «Автохабу» у ньому було оформлено 29,5 тисяч транспортних засобів. Загальна сума митних платежів склала понад два мільярди гривень.

Нагадаємо, «Автохаб» розпочав свою роботу 8 вересня 2017 року на території Одеського порту. Це — інноваційний проект, який системно вирішує питання, що виникали під час імпорту вживаних авто. За принципом «єдиного вікна» організовано спільну роботу 7 державних та недержавних органів і установ. Це спрощує та прискорює процедуру розмитнення.

Поделиться статьей в социальных сетях: