>

За добу негоди медики Одещини надали допомогу більше 1300 мешканців регіону

За минулу добу 18 січня бригади швидкої допомоги в Одеській області надали допомогу більше 1300 мешканців регіону. Через негоду в декількох районах медикам довелось працювати разом з рятівниками ДСНС. Співпраця була плідною. Про це  повідомив директор департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Вячеслав Полясний. 

«Бригади Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги вчора, незважаючи на дуже важкі погодні умови, зробили майже 1300 виїздів. Також пацієнтам надавалась амбулаторна допомога на станціях, підстанціях та пунктах базування. Були госпіталізовані 396 хворих.  В Татарбунарській центральній районній лікарні увечері народилась дівчинка — пологи пройшли нормально, з дитиною та мамою все гаразд. Хочемо особливо подякувати службі ДСНС — в Саратському та Арцизьському районах бригади медиків працювали сумісно з рятівниками. З ситуацію впорались успішно», — повідомив Вячеслав Полясний. 

За його словами, станом на 8.45 ранку 19 січня  в Одеській області на чергування заступив новий склад медиків — це 175 бригад швидкої медичної допомоги, повідомляє прес-служба ОДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: