>

За користування природними ресурсами надійшло 12,4 млн грн рентних платежів

«За перший квартал 2019 року до зведеного бюджету надійшло 12,4 млн грн рентних платежів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли майже на 3,9 млн грн»,- зазначає керівник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Зокрема, рентної плати за спеціальне використання води сплачено понад 7,1 млн грн, що на 3,2 млн грн більше, ніж за період січня – березня 2018 року.

На початок квітня в Одеській області налічується 730 суб’єктів господарювання — водокористувачів, які використовують та/або передають воду вторинним водокористувачам, отриману шляхом забору води з водних об’єктів, та які використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту, рибництва.

Також упродовж січня — березня 2019 року сплачено майже 1,2 млн грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, що на 182,1 тис грн, або на 19% більше ніж за 1 квартал торік.

Крім того, 887 підприємств добувної галузі сплатили до бюджетів за січень-березень 2019 року понад 4,0 млн. грн рентної плати за користування надрами, з яких до державного бюджету надійшло 2,3 млн грн, до місцевих – 1,7 млн гривень.

Поделиться статьей в социальных сетях: