>

За смерть дворічної дитини самопроголошеному лікарю доведеться відсидіти за гратами

самопроголошений лікар

Одеська місцева прокуратура №3 підтримувала державне обвинувачення у кримінальному провадженні, за результатами розгляду якого чоловіка засуджено до двох років та десяти місяців позбавлення волі.

Так, Приморським районним судом м. Одеси 54-річного громадянина визнано винним у зайнятті лікувальною діяльністю без спеціального дозволу та належної медичної освіти, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 138 КК України).

Слід зазначити, що засуджений свою провину не визнавав та заперечував проведення будь-яких процедур.

Водночас у ході судового розгляду кримінального провадження прокурором-обвинувачем вину громадянина доведено у повному обсязі.

Під час слідства встановлено, що у листопаді 2013 року цей громадянин познайомився з подружжям з м. Білгород-Дністровський, яке виховувало двох маленьких дітей.

Дізнавшись, що їхній 2-річний син хворіє, він видав себе за лікаря-педіатра та переконав, що зможе вилікувати хлопчика завдяки водним процедурам. Насправді ж чоловік мав освіту вчителя фізичної культури та був не працевлаштований.

За попередньою домовленістю вказаний громадянин провів процедури з 8-місячною донькою та 2-річним сином в одному з одеських басейнів, а саме занурював дітей на деякий час під воду. Внаслідок цього хлопчик став погано себе почувати.

У подальшому дитину госпіталізували з діагнозом клінічна смерть внаслідок неповного утоплення. Через декілька днів хлопчик помер у лікувальному закладі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Приморського відділу поліції.

Довідково

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на строк до 3 років, повідомляє прокуратура Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: