>

За тиждень онлайн-платформу з підготовки до ЗНО «ВеSmart» відвідали 100 тисяч людей

онлайн-платформа - підготовка до ЗНО - Максим Степанов

Унікальний проект з підготовки до ЗНО, ініціатором якого є голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, високо оцінив Кабінет Міністрів України. За тиждень онлайн-платформу з підготовки до ЗНО відвідали 100 тисяч людей. У той же час, 15 тисяч безкоштовно зареєструвалися і вже користуються матеріалами від кращих викладачів країни.

«Лише за перший тиждень після всеукраїнської презентації нашого BeSmart, платформою зацікавилися понад 100 тисяч людей. І вже 15 тисяч нових користувачів зареєструвалися, аби готуватися до ЗНО. Зокрема, наш проект підтримано Урядом України. Дякую прем’єр-міністру Володимиру Гройсману за високу оцінку!”, — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Раніше усі 14 курсів, які представлені на безкоштовній платформі з підготовки до ЗНО, схвалили провідні установи Міністерства освіти і науки України. Окремо про нові можливості, які відкриває BeSmart, на своїй сторінці у Facеbook написав Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман. Він назвав ВеSmart ще одним кроком до якісної та доступної освіти для кожного українця.

«Гарна новина: зроблено ще один крок до якісної та доступної освіти для кожного українця – відтепер на всій території України доступна онлайн-платформа для підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання BeSmart. Це важливий крок, який дозволить українським школярам якісно підготуватися до ЗНО і продовжити освіту за омріяною спеціальністю», — зазначив Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, після успішного запуску на території Одеської області Максим Степанов поширив BeSmart на всю Україну. Презентація унікальної онлайн-платформи для кожного, хто має намір вступити до українських ВНЗ, відбулася у Києві 5 лютого. Скористатися матеріалами онлайн-платформи, а це – 20 тисяч тестів та 2 тисячі уроків з майже усіх предметів ЗНО, також можуть діти, які мешкають на тимчасово окупованих територіях.

Безкоштовний проект реалізується як частина Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Платформа охоплює та систематизує всю шкільну програму, надає можливість переглядати відео-лекції з різних предметів та користуватися схемами, картами, зображеннями.

Поделиться статьей в социальных сетях: