>

Загиблі комбайнери до цьго часу не мають спокою

Сумні історії мають не рідко сумне продовження. Нагадаємо, що 12 липня 2016 року вийшла публікація на сайті «Народна думка» про те, що в смт Захарівка загинули двоє молодих чоловіків, сільгоспвиробників-початківців — комбайнер Віктор Турчак 1986 р.н. та помічник комбайнера Микола Миронов 1989 р.н. мешканці с. Новопавлівка, Захарівського району в яких залишились дружини та у кожного по троє малолітніх дітей.

Повертаючись ввечері на комбайні додому після жнив, водій комбайну не впорався з керуванням, з’їхав з мосту та перевернувся, внаслідок чого його та помчіника затисло кабіною.

28 липня 2016 року до Захарівського районного офісу МДО «Депутатський контроль» звернулась дружина загиблого Турчак В.В. Анжела Миронова 1988 р.н. за допомогою, а саме про гарантовану державою соціальну виплату допомоги її та дітям в зв’язку із втратою годувальника. Після надання Мироновій А.С. юридичної консультації та звернення до Управління праці та соціального захисту населення Захарівської районної адміністрації питання по наданню допомоги вирішується.

 

Перевернутий комбайн1

 

 

 

Але виникло ще гостріше питання.

Загиблий Турчак В.В. три роки назад взяв на виплату у місцевого мешканця с. Новопавлівка Маркова Миколи Федоровича сільсько-господарську техніку ще початку 90-х років в неробочому стані, а саме: трактор, комбайн та вантажний автомобіль ГАЗ на виплату на 5 років. Після чого Турчак В.В. за свої кошти відновив та відремонтував техніку. За усною домовленістю між Марковим М.Ф. та загиблим Турчак В.В. останній повинен був 5 років безкоштовно обробляти поля Маркова М.Ф. на цій техніці, після чого вона повинна була перейти у власність Турчак В.В. Останній працював на техніці 3 роки, залишалось відпрацювати ще 2 роки.

 

Розписка

 

Але після трагедії, не відзначивши сороковини загибелі молодих людей Марков Микола Федорович почав вимагати від дружини загиблого Турчак В.В. повернути назад техніку, кошти на ремонт комбайна, який став причиною трагедії, а також сказав, що збере сам врожай соняшника на загальній площі близько 9 га, який засіяв та обробляв за свої кошти ще за життя Турчак. В.В.

Вже була спроба Маркова М.Ф. самовільно забрати з двору дружини загиблого сільськогосподарську техніку, але мешканці с. Новопавлівка стали на захист вдови та припинили самоуправство. Після чого Марков М.Ф. став погрожувати сім’ї загиблого та із заявою звернувся до Захарівського відділення поліції, проводиться перевірка.

Також Миронова А.С. показала розписку в якій дружина Маркова М.Ф. Маркова(Колос) Ольга Олексіївна отримала 19.09.2015 року одну тисячу доларів США від Турчак В.В. за вищевказану техніку.

Чекаємо на справедливе вирішення даного спору правоохоронними органами та небайдужість місцевої влади і громадськості.

За перебігом подій будемо стежити разом.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: