>

Захарівка: вкотре проігнорували учасника АТО

«Народна думка» неодноразово публікувала інформацію щодо надання пільг окремим категоріям громадян.

Не можна не відреагувати знову на прецедентний випадок.

3 серпня 2016 року близько 18.00 годин до Захарівського районного офісу МДО «Депутатський контроль» зайшов молодий чоловік, мешканець м. Одеса(просив його не називати), з посвідченням учасника АТО (статус — учасник бойових) та запитав:
«Кому можна поскаржитись на дії водія приміського автобусу «Затишшя-Захарівка?».
Водій пред’явленні йому посвідчення учасника бойових дій – відповів, що пільг на проїзд немає, так як перевізнику не компенсуються кошти на перевезення пільгових категорій громадян. Також учасник АТО сказав, що їздив по всій Україні, а заплатив за проїзд лише одного разу – в Захарівці. Стало сумно та соромно…

В районній газеті «Новини Фрунзівщини» та на сторінках Захарівської районної державної адміністрації періодично з’являються запрошення мешканців району вступати до лав Української армії на контрактну основу. Потім в газеті районний воєнком вказує на гарантовані державою їм пільги. Після чого звітує про найгірші результати району відносно відбору осіб, які вирішать вступити до лав Української армії.

То про який вступ мешканцями району до армії можна говорити, коли район не може забезпечити пільгового проїзду навіть учасникам бойових дій.

Схожі звернення громадян до МДО «Депутатський контроль» надходять систематично. Тож куди писати далі? В які двері стукати, щоб відкрили і зрозуміли? Просимо відповісти на ці запитання представників влади.

 

 

Поделиться статьей в социальных сетях: