>

Захарівщина святкує

Захарівщина святкує

Відзначення найголовніших державних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності – особлива подія. Неймовірна пульсація свята відчувається у всьому – прибираються і прикрашаються вулиці, усі традиційно очікують урочистих подій, без сумніву, святкового концерту. Вже стало традицією, що у ці дні мешканці нашого району вдягають вишиванки (тішимось, що з кожним роком все більше), тому вже зранку селище розквітло вишуканими барвами, в яких закодовані прадавні знаки-символи на здоров’я та добробут.

В усіх населених пунктах району о 10-ій годині розпочались урочисті культурно-мистецькі заходи, присвячених 25-й річниці незалежності України підняттям Державного Прапора. Так і у райцентрі – біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулось святкове підняття синьо-жовтого стягу. Право підняти його випала честь славним синам нашого краю – В’ячеславу Гаврилюку та Олександру Морозюку, учасникам АТО. Мужні, чесні і відважні, вони одні з перших стали на захист Батьківщини на її східних рубежах.

Голова Захарівської районної державної адміністрації Дмитро Франчук та голова Захарівської районної ради В’ячеслав Думитрашко  привітали всіх мешканців району зі святом вітальними виступами.

У барвистих строях самодіяльний хор, солісти, ведучі свята – усе це справляло неперевершене враження на широку публіку.

Урочисті заходи продовжуватимуться.

Поделиться статьей в социальных сетях: