>

Захарівський ліцей із натхненням почав новий навчальний рік

Захарівський ліцей

1 вересня в Захарівському професійному ліцеї відбулося урочисте святкування Дня знань та пролунав Перший дзвоник.

Директор ліцею Ігор Миколайович Мартинюк з педагогічним колективом та випускниками закладу привітали першокурсників, студентів, гостей заходу з початком нового навчального року вітальними словами.

Біля каплички, яка була побудована на території ліцею в 2010 році на честь Миколи Мир Лікійського Чудотворця, священник Іоан Гуменяк благословив всіх студентів ліцею та привітав з Днем знань.

Після урочистостей, в особистій бесіді, Ігор Мартинюк провів екскурсію по території ліцею та поділився планами та проблемами закладу.

На території ліцею знаходиться естетично оформлений силами ліцею березовий гай, висаджені сосновий, горіховий та яблуневий садочки.

Сільськогосподарська техніка приведена у робочий стан та готова до роботи.

Ігор Мартинюк відмітив, що у зв’язку із дуже складною проблемою з фінансуванням професійно-технічної освіти ліцей змушений був набрати лише дві групи першокурсників: трактористів-машиністів та лісників. Звільнилось багато педагогів. Про те чи будуть студенти отримувати стипендію – годі й говорити.

Але директор та працівники ліцею не втрачають оптимізму та мають надію на вирішення проблем, що виникли у професійно-технічній освіті на державному рівні так як розуміють, що проблема фінансування закладів виникла по всій країні.

Тож побажаємо колективу Захарівського професійного ліцею успіхів у благородній справі навчання майбутніх робітничих кадрів, нових здобутків у ім’я української освіти!

Поделиться статьей в социальных сетях: