>

Закінчення роботи над розробкою схем районів Одещини стане платформою для реалізації нових інвестиційних проектів

розробка містобудівної документації - Одещина

У 2018 році з обласного бюджету буде виділено 695 тисяч гривень на розробку містобудівної документації, а саме — схем Арцизького (155 тисяч гривень) та Кілійського (540 тисяч гривень) районів Одеської області. Про це розповіла начальник Управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації Надія Беленко, повідомляє прес-служба ОДА.

«Таким чином ми завершимо роботу над схемами 26 районів. Це стане платформою для реалізації нових інвестиційних проектів і обґрунтованого економічного розвитку районів в цілому. Схеми районів, зокрема, дозволять визначити рівень розвитку галузей економіки в них — наприклад, це може бути сільськогосподарська галузь, рекреація, промисловість або інші, а також взаємне положення цих галузей. Тобто, якщо це зона рекреації, як в Білгород-Дністровському районі, там встановлюються охоронні зони, де не можуть розміщуватися певні підприємства», — розповіла Надія Беленко.

Також, за словами Надії Беленко, завдяки вказаним містобудівним документам спеціалісти можуть визначати зростання населених пунктів, прогнозувати зростання населення і забезпечення його соціальними об’єктами. Така документація дозволяє стежити за екологічними показниками — збереженням навколишнього середовища шляхом встановлення планувальних обмежень, наприклад, санітарно-охоронних зон підприємств.

Поделиться статьей в социальных сетях: