>

Закінчилась бездіяльність вже колишнього депутата Одеської обласної ради Олеся Вітряного

відкликаний депутат Одеської обласної ради Олесь Вітряний

Таке в Україні відбулося вперше: за народною ініціативою відкликаний депутат Одеської обласної ради Олесь Вітряний. Формулювання від народу — «ЗА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ». Саме так вирішили виборці багатомандатного виборчого округу, і провели збори, на яких вирішили: Вітряного геть!

Олесь з цим не погодився, і мерщій подався до суду, аби спробувати там щось «намутити». Але ж – у нас найгуманніший і найсправедливіший суд! Феміда вказала політичному лузеру, що він не правий, і народ не обманеш. А «прославився» О. Вітряний ще тим, що примудрився числитися в Одеській обласній раді у лавах партії «БПП «Солідарність», а фактично ж перебував у партії М. Саакашвілі «Рух Нових Сил», до того ж, позиціонував себе з ВО «Батьківщина», та не гребував співпрацювати з «Опозиційним блоком». Оце так вінегрет. І звичайно, що за своїх виборців він не те, що забув, він про них ніколи не знав і знати не хотів.

З’їзд партії «БПП «Солідарність» у Києві народ почув, і відкликав Олеся. А Одеська обласна виборча комісія прийняла постанову №193/194 про визнання обраним та зареєстрованим депутатом Одеської обласної ради Остапенка Олександра Анатолійовича – відомого громадського діяча, одного з організаторів Одеського Євромайдану. Отже – Одеська обласна рада знову в повному складі. Відповідне рішення було оголошено на позачерговій чотирнадцятій сесії одеської обласної ради 7 скликання.

Видання «Народна думка» щиро вітає Олександра Остапенка з обранням депутатом Одеської обласної ради, та бажає йому наснаги, енергії, здійснення усіх творчих задумів – на благо Одещини та України!

Поделиться статьей в социальных сетях: