>

Засновниця Ізмаїльської картинної галереї та ТВ Ізмаїл відзначає ювілейний день народження

Емілія Євдокимова - ювілей - Ізмаїл

Ізмаїл вшановує Почесного громадянина міста, засновницю картинної галереї та телебачення Емілію Євдокимову.

Свій ювілей у колі друзів, близьких і знайомих у понеділок, 11 грудня, святкувала засновник Ізмаїльської картинної галереї Емілія Миколаївна Євдокімова. Вона внесла вагомий вклад в розвиток культури та мистецтва нашого регіону, її організаторські здібності, вміння згуртувати творчо обдарованих людей дозволили зібрати унікальні твори мистецтва для створення художнього музею, який згодом став культурно-естетичним центром всього Придунайського регіону.

З раннього ранку в галереї вітали цю прекрасну жінку з днем ​​народження. Одними з перших Емілію Миколаївну з ювілеєм привітали міський голова.

Свій танцювальний подарунок іменинниці піднесли вихованці клубу спортивно-бального танцю «Dream dance» Поліна Богданова і Микита Бутрік.

Продовжилося свято великим концертом, на який прийшли не тільки таланти міста, а й увесь цвіт Ізмаїла — керівники бюджетних установ, директори шкіл і музеїв, студенти і школярі, прикордонники і нацгвардейци, представники навчальних закладів та багато інших.

Зі словами щирих привітань до Емілії Миколаївні звернувся настоятель Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Євген, який зачитав привітання від Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела.

У цей святковий вечір на адресу іменинниці звучали щирі побажання вічної молодості і многії літа від всіх гостей, а свої музичні подарунки їй подарували Олена Оніщенко, муніципальний ансамбль струнної музики «Натхнення» (керівник — Олена Дмитрієва), Олеся Кічук, Давид Хачатрян, Ася Сара, Сергій Денисов, вокальний ансамбль «Сударушка» та інші.

Завершилося свято фотосесією та фуршетом.

Поделиться статьей в социальных сетях: