>

Завдяки фіскальній службі на Одещині офіційно влаштовано 1,5 тисяч працівників

Офіційне працевлаштування

«Офіційне працевлаштування і сумлінна сплата податків — не тільки фундамент для економічного розвитку країни, а й необхідна умова для гідного соціального забезпечення громадян», — підкреслює начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Фіскальна служба Одещини з травня 2017 року проводить заходи по виявленню роботодавців, які для зменшення податкового навантаження порушують законодавство про працю.

«З травня поточного року виявлено 2500 неоформлених працівників, з них 1500 наразі офіційно оформлені», — повідомив начальник фіскальної служби Одещини.

Для підвищення ефективності діяльності органів влади у цьому напрямку за ініціативи Головного управління ДФС в Одеській області розроблено мобільний додаток «Legal Work».

Це програмне забезпечення надає громадянам можливість повідомити про порушення законодавства з боку роботодавців, а також отримати важливу інформацію щодо законодавства з питань працевлаштування.

«Сотні жителів Одеської області скористалися можливостями «Legal Work» за п’ять місяців роботи цього мобільного додатка. Хоча більшість користувачів цікавили інформаційні довідки з питань працевлаштування та оплати праці, фіскальна служба Одещини, у взаємодії з іншими контролюючими органами, отримала та перевірила 50 повідомлень про випадки порушення трудового законодавства», — зазначив Глеб Мілютін.

Завантажити мобільний додаток «Legal Work» можна через Play Market або App Store, повідомляє ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: