>

Збережемо живі ялинки: школярі Ізмаїльського району зробили своїми руками 232 новорічних сувеніра

Обласна природоохоронна акція «Ялинка» - Ізмаїльський район

Про проведення районного етапу обласної природоохоронної акції «Ялинка» в рамках Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція», «Український сувенір»

Згідно плану роботи відділу освіти, з метою активізації природоохоронної роботи, екологічного виховання і залучення учнівської молоді до роботи по збереженню хвойних насаджень, у всіх 19 школах району з 1 по 7 грудня 2017 р. відбувся I (районний) етап обласної очно-заочної акції «Ялинка», II етап акції пройшов з 8 по 12 грудня 2017 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Ізмаїльського району.

На районний конкурс були представлені роботи вихованців гуртків ЦДЮТ та учнів 19 шкіл району. Усього в районній виставці прийняло участь біля 300 учнів (232 роботи). Найцікавішими були роботи учнів Новонекрасівської, Лощинівської, Старонекрасівської, Утконосівської, Кирничанської, Багатянської, Муравлівської, Саф’янської ЗОШ та Матроського НВК.

Акція проводилась за напрямами:

  • новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»;
  • виставка-конкурс «Український сувенір».

В розділі новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція» були представлені стилізовані ялинки, зимові букети з хвойних штучних гілок та природного матеріалу, картини, вироби з паперу, бісеру, ниток, воску, тканини, вовни тощо.

На виставку-конкурс «Український сувенір» були представлені зразки традиційних іграшок, ляльки, обереги; сучасні дизайнерські вироби з використанням елементів різьблення, різдвяні вінки, сувеніри, малюнки на деревині, картини з природного матеріалу, прикраси для ялинки тощо.

Найкращі експонати будуть відправлені для участі в обласній акції «Ялинка», яка проходитиме з 13 по 22 грудня 2017 року.

Поделиться статьей в социальных сетях: