>

Збереження і відновлення озер в Ізмаїльському районі на контролі районної влади

Збереження і відновлення озер - Ізмаїльський район

8 лютого під головуванням голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталії Тодорової та голови районної ради Василя Антонюка відбулась робоча нарада щодо стану реалізації проекту по розчистці протоків каналу «Громадський» для поліпшення водообміну водоймищ в районі.

У нараді взяли участь спеціалісти управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації, сільські (селищний) голови, керівники служб та установ, які займаються вирішенням природно-екологічних питань в районі та інші.

За висновками експертів, основною причиною критичного стану водоймищ в районі є припинення сполучення та водообміну між озерами і річкою Дунай — канали «Громадський» та «Желявський» замулені та не пропускають воду. Розчищення каналів призначених для озер вимагає фінансових витрат.

Окремо учасники обговорили шляхи вирішення проблеми водообміну та заповнення озера Саф’яни. Наразі за рахунок місцевих бюджетів – сільських, районного та обласного, проводяться роботи з розроблення проекту по розчистці протоків каналу «Громадський» для поліпшення водообміну водоймищ в районі. За розрахунками спеціалістів, для якісної розчистки каналу необхідно близько 32 млн грн.

За результатами зустрічі окреслені організаційні питання та прийняті спільні рішення, оскільки дана ситуаціє не чекає зволікань. Вирішено провести наступну нараду у вівторок, 13 лютого.

Поделиться статьей в социальных сетях: