>

Жителі Одещини поповнили бюджет на 4,8 млрд грн сплатою єдиного соціального внеску

сплата єдиного соціального внеску

Протягом січня-серпня 2017 року платниками податків Одеської області до бюджету направлено 4,8 млрд грн єдиного соціального внеску. Це на 1,5 млрд грн, або майже на 50% більше, ніж за відповідний період минулого року.

«Зростання надходжень з єдиного соціального внеску є результатом цілеспрямованої роз’яснювальної роботи фіскальної служби з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці, легалізації робочих місць та виведення заробітних плат з «тіні», — зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Від того, наскільки сумлінно роботодавець сьогодні сплачує єдиний соціальний внесок, залежить можливість громадян отримувати гарантовані державою соціальні виплати у майбутньому.

Громадяни мають пам’ятати, що запорукою гідної пенсії та страхових соціальних виплат є виключно легальна заробітна плата та вчасне офіційне оформлення трудових відносин.

Нагадуємо, Головним управлінням ДФС в Одеській області впроваджено мобільний додаток Legal Work, який допомагає викривати факти виплати заробітної плати в «конвертах» та неофіційного працевлаштування.

Завантажити додаток Legal Work можна на мобільний телефон або планшет через Play Market, або App Store, повідомляє ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: