>

Жителям Арциза розказали, як можна отримати безкоштовну юридичну допомогу

З нагоди відзначення Дня незалежності України спеціалісти Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Заволокіна та Тетяна Соколова спільно зі спеціалістами Арцизького районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Одеській області провели вуличне інформування жителів Арцизького району.

Фахівці Центру проінформували громадян про діяльність Арцизького МЦ з надання БВПД, завдання та принципи роботи Центру. Зокрема, надавалися роз’яснення про порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги; правові послуги, які можливо отримати; категорії громадян, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
Також, громадяни дізнались про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України та має на меті підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності захищати свої права.

В ході вуличного інформування спеціалісти Центру роздали інформаційні матеріал з правовими консультаціями та контактами Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нагадуємо, що для отримання консультацій та роз’яснень з правових питань необхідно звернутись до Арцизького МЦ з надання БВПД за адресою:
м. Арциз, вул.Будівельників 15б. Телефон: (097) 123 15 63, (048 45) 3 14
34.

Поделиться статьей в социальных сетях: