>

Жителям Одещини та гостям запропонують подорожувати новим довжелезним маршрутом

туристичний маршрут «Подорожуй активно Південною Пальмірою»

Наступного року в Одеській області може з’явитися новий туристичний маршрут “Подорожуй активно Південною Пальмірою”, довжина якого складає 295,12 км. Він стане частиною пілотного проекту розвитку активного туризму в Україні. Зокрема, передбачено створення окремого великого туристичного маршруту, який має зв’язати три південні області України: Одеську, Миколаївську та Херсонську.

Туристичний маршрут “Південна Пальміра” буде розпочинатися з фортеці «Ізмаїл», на території якої знаходиться значна кількість пам’яток національного значення, об’єкти релігійного туризму, великий Дендрологічний парк (Ізмаїльський район, м. Ізмаїл). До його складу увійдуть понад 16 туристичних об’єктів. Серед них — Вилкове, протяжність каналів в якому становить 72 км.

Також туристи зможуть відвідати Аккерманську фортецю, Національний природний парк «Тузлівські лимани», відомі одеські катакомби та інші визначні пам’ятки архітектури. Крім цього, до переліку об’єктів включені розважальні та спортивні комплекси: аквапарк, дайвінг-центр, іподром та кінно-спортивний клуб, вейт-парк і клуб для альпіністів.

Передбачається, що проект «Подорожуй активно Південною Пальмірою» отримає повне маркування у відповідності до українського законодавства. Наразі має бути встановлено 37 вказівних туристичних знаків, 21 інформаційних туристичних знаків, та по одному туристичному знаку на початку та в кінці туристичного шляху (м. Ізмаїл, фортеця «Ізмаїл» та с. Калинівка).

туристичний маршрут «Подорожуй активно Південною Пальмірою» - 1

Поделиться статьей в социальных сетях: