>

Життя Арцизських підприємців — 30 липня — День працівника торгівлі

День працівника торгівлі

Напередодні свята я зустрівся з підприємцем, який працює у сфері торгівлі в місті Арцизі. 25 років Павло Борисович Бабійчук займається торгівлею меблів. А розпочинав він свою діяльність з невеличкої крамниці і постачав меблі з Польщі.

З роками український виробник налагодив власне виробництво, і з тих часів Бабійчук працює виключно з українськими виробниками. На даний час Бабійчуки — Павло Борисович та його дружина Ольга Степанівна, мають свій салон меблів, де продаються якісні і комфортні меблі на всяку потребу.

Як відмітив Павло: «Ми стараємося догодити кожному покупцеві будь-якими якісними меблями — чи то для кухонь, їдален, чи для спальні та вітальні, а також для офісів дитячих садочків, шкіл і медичних закладів. Для деяких верств населення є знижки. Салон-магазин робить доставку та збір меблів, ремонт, заміну деталей, які в процесі використання стали непридатними. Працівники магазину роблять заміри на дому у клієнтів для замовлення меблів під їх потреби і таке інше».

Павло Борисович розповів, що разом з дружиною займаються благодійництвом та волонтерством для воїнів АТО, допомагаємо сиротам, які лежать в медичних закладах, — ліками та іншими потребами.

Павло Борисович також є головою громадської ради при Арцизькому районному відділі поліції.

Користуючись нагодою, він попросив поздоровити зі святом усіх працівників торгівельної сфери, побажати їм щастя, здоров’я та всіляких успіхів.

Валерій КОПТЕЛЕЦЬ

Поделиться статьей в социальных сетях: