>

Жорстокий болградський вбивця отримав довічне ув’язнення

вбивця - довічне ув'язнення - Болград

Співробітники Ізмаїльської місцевої прокуратури підтримували обвинувачення у суді у кримінальному провадженні, за результатами розгляду якого чоловіка засуджено до довічного ув’язнення.

Арцизьким районним судом 27-річного мешканця м. Болград визнано винним у жорстокому вбивстві двох людей та замаху на умисне вбивство двох неповнолітніх.

У ході судового розгляду обвинувачений своєї провини не визнав.

Водночас у суді прокурором вину громадянина доведено у повному обсязі.

Під час розслідування з’ясовано, що у вересні 2016 року після конфлікту, який стався у будинку власника між ним та гостем під час святкування іменин дружини, в одного з чоловіків виник жорстокий злочинний намір, повідомляє прокуратура Одеської області.

У нетверезому стані гість вночі знову прийшов до приватного будинку. Узявши з кухні господарський ніж, він підійшов до сплячих господарів оселі та жорстоко розправився з ними. В цілому жертвам нанесено майже 30 ножових поранень, від яких вони померли на місці.

Крім того вбивця хотів розправитися з двома неповнолітніми дітьми. Так, він спричинив множинні порізи 16-річному сину та 7-річній доньці.

Слід зазначити, що неповнолітній хлопець намагався чинити опір, унаслідок чого ножем було поранено руку нападника, який потім втік з місця злочину.

Вбивцю по «гарячих» слідах затримали співробітники Болградського відділення поліції. На той час він переховувався у помешканні родичів, встиг перевдягнутися та приховати скривавлений одяг.

Поделиться статьей в социальных сетях: