>

Знання дітей підвищилися, але їм необхідно створювати гарні умови для навчання

Директор Захарівського НВК Гончарук

Навчальний рік почався, а йому передувало багато клопотів. Власне про це й розповідала на зборах Захарівського навчально-виховного комплексу його директор Ганна Гончарук. На зібранні були присутні члени батьківських комітетів, представники кожного з класів та педагогічний колектив Фрунзівського НВК.

У звіті, який вона представила на розсуд присутніх, було проаналізовано структуру і мережу школи, роботу з обдарованими дітьми, охорону здоров’я, результати навчальної  діяльності.

Ганна Гончарук відзначила, що за минулий навчальний рік кількість дітей з високим рівнем знань зросла в порівнянні за минулі періоди. Також висвітлила результати проведення державної підсумкової атестації й зовнішнього незалежного оцінювання.

Також директор відзвітувала про використання позабюджетних коштів, про вирішенні та нерозв’язані проблеми. Подякувала батькам та підприємцям, які надали фінансову допомогу на харчування дітей та інші необхідні для повноцінного функціонування діяльності школи.

Після зібрання, в особистій бесіді із кореспондентом «Народної думки» в кабінеті директора Ганна Львівна Гончарук розповіла, що Захарівський НВК готовий до нового навчального процесу та  підкреслила, на скільки зараз необхідний ремонт спортзалу, на який за її словами згідно кошторису треба 117 тис. грн.

Із зверненнями про виділення коштів вона звернулась до голови Захарівської районної державної адміністрації та голови Захарівської районної ради.

Фото спортзалу Захарівського НВК, який потребує ремонту:

 

Поделиться статьей в социальных сетях: