>

Знову про роздільнянське болото

про роздільнянське болото

На багатьох інформ-ресурсах останнім часом бідкаються мешканці Роздільнянщини, що голова райради Фелікс Сігал у них то поганий, то якийсь не такий, і до образ вдаються, та хотілося б запитати, а що його до нас із Москви доправили, в Києві призначили, чи може самі його собі й обрали?

І не тільки його, а ще й більшість в райраді депутатів від «Опозиційного блоку» і їх сателітів, штиків, саме так прозиває їх патрон.  До речі Сігал Ф.В. ледве ще й до обласної ради  не пройшов по нашому округу. Не вистачило  всього навсього лише 30 голосів. Він переміг на виборах нашого земляка, поважну людину  Мірошнікова А.М. Тож бачили очі що купували? А я поправлю: «що продавали», бо за гроші голосували. Виборці, члени виборчих комісій, голови комісій та деяких сільських рад – враз забули за гідність і відповідальність. Згадують лише зараз. Зараз коли під соусом «покращення життя вже сьогодні» горе депутати задовольняють уже майже рік маніакальні особисті амбіції одного «красивого і розумного, на голову вищого за усіх».

Дивує інше, сьогодні стало відомо про використання Сігалом Ф.В. підробленого диплому про отримання ним вищої освіти і жодної реакції з боку правоохоронних органів. Чому …?  Однак якщо  будь яке навіть неварте уваги звернення від «опозиціонерів», то бігають усі як собачки, особливо ручні опера служби із Одеси, що покликана боротися із економічною злочинністю.  Офіційні звернення інших депутатів через апарат райради, із їх вихідним,  відділом нацполіції  повертається, мовляв, немає відомостей, що це звернення від депутата (!). І так у всьому. Сумно.

23 вересня була скликана позачергова сесія райради, одне із головних питань яке  розглядалось – це звільнення головного лікаря Бичкова І.Т.  (Далі інші) . Чергова особиста амбіція голови райради Сігала Ф.В., якій уже понад пів року. Нібито усі питання в районі уже вирішені. Прикормлені ідеологи  подають це за покращення життя, зокрема якісного і уже безоплатного медичного обслуговування. Саме вони (точніше він) виправдали необхідність створення підприємств – прокладок «Роздільнянське джерело», «Центр обслуговування відділу освіти», внесення змін до Статуту ЦРЛ, аби бути розпорядником коштів і багато-багато  чого іншого. Такі ідеологи «виправдають» навіть необхідність поклоніння дияволу.

На цю сесію прибуло лише 20 із 34 депутатів. До речі довіра і легітимність районної ради така, що самі депутати не ходять на сесії уже фракціями у повному складі, лише один раз брав участь у роботі сесії міський голова, 2-3 сільських голови із 19, не бере участі в роботі сесій також районна державна адміністрація тощо.  Та все ж, хоч і із другої спроби, під величезним і цинічним тиском рішення про звільнення головного лікаря було прийнято.

Спершу чотири депутати мали надію зберегти честь і не голосували за авантюрне рішення, та через перерву у 5 хвилин трьох штиків  таки дотиснули (цікаво чим приперли до стінки: боргами, обіцянками чи погрозами?).  Дуже боляче було за цим спостерігати збоку. Цирк, але там сміються, якби не наслідки цього цирку, то реготали б мабуть і зараз  тут. Хоча…  Коли запитував депутатів, чому так, чому голосували за таке рішення, то бездумно очі відводяться у бік і жодних пояснень. Так поставлений «демократичний централізм»: бос наказав  — штик виконав. Ганьба!

Дописувач Андрій Змієловський

Поделиться статьей в социальных сетях: