>

Зовсім скоро ми дізнаємося, хто стане очільником Одещини

Досить скоро ми дізнаємося, хто стане черговим губернатором Одещини. Зараз триває подача заяв на конкурс, який і назве ім’я нового голови Одеської облдержадміністрації.
Про свою участь у конкурсі повідомив і голова одеської поліцейської комісії, голова одеського офісу МДО «Депутатський контроль», керівник одеського Євромайдану під час бурхливих подій 2013-2014 років Олександр ОСТАПЕНКО.

На своїй сторіночці у Фейсбук він написав:

 

«Подав документи на конкурс щодо посади Голови Одеської обласної адміністрації.  Зайвий оптимізм і довіра завжди були моєю слабкою стороною. Але сили і досвід є, а віра в себе, Людей, наше світле майбутнє і бажання для цього багато працювати дає шанс. Тому буду використовувати цю можливість.
Напевно, треба трошки про власну стратегію.

Пріоритети:

1. Це Громадяни (люди) і громади, їх безпека, права та розвиток.

2. Це Суспільство, заохочення тих об’єднань громадян, які намагаються будувати і допомагати — розвиткові групи інтересів.

3. Економічний розвиток регіону, людей, містечок, селищ і сіл — тут окрема низка напрямів.


По першому пункту: вважаю, що треба окрема комплексна програма заохочення і необхідно допомоги тим громадянам, які хочуть мати власну справу, малий — середній бізнес. Де більше економічної незалежности громадян, там більше потяг до свободи і демократії — там дієве суспільство. Ми спільно повинні подолати місцевий феодалізм.

Забезпечення достатнього рівня законності. Кардинальне покращення безпекової і криміногенної ситуації: програми соціального захисту і підтримки військових (проект готовий), національної поліції, прикордонників. Заохочення зростання економічної самостійності громад, активний вплив на їх формування, я проти підходу: як хочете так і об’єднуйтесь.


По другому пункту: постійне підвищення рівня організації, відкритості і прозорості державних інституцій, територіальних органів виконавчої влади, впливу громадських організацій на ефективність їх функціонування, через розвиток механізмів постійного діалогу .


По третьому: важаю, що перспектива Одеської області у наступних напрямах: транзитність і транспортна інфраструктура (морегосподарский комплекс, дороги і транспортні коридори, митниця) — ми повинні стати логістичним центром України. Сільське господарство, особливо переробка і виробництво ( інвестиції, програми підтримки і розвитку) — ми повинні не продавати за кордон, то що нам дав Бог і Земля, а переробляти у готові продукти, а це робочі місця, рівень життя, місцевий розвиток. Ще один пріоритет — це туризм. Наголос на історичний і екологічний туризм, зважаючи на наше культурне різноманіття, відпочинок, оздоровлення як додаткова можливість .


Окремо про боротьбу з корупцією: категоричне неприйняття, від включення усіх відомих механізмів протидії до виховання нульової толерантності — публічно, відкрито, чесно.

Щодо кадрової політики, буду максимально намагатися залишити тих молодих оптимістів, що прийшли за конкурсами, а більшості з них є та конче потрібна молода генерація), маю намір залучати Людей професійних і патріотичних, зараз їх сильно не вистачає.

І останнє, у будь якому разі, вірю у безповоротність змін, буду і далі робити все щоб у Нас вийшло.».

Поделиться статьей в социальных сетях: