>

Зупинити епідемію

Татарбунарська центральна районна бібліотека - зустріч «Зупинимо туберкульоз»

24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я у всьому світі відзначають День боротьби з туберкульозом. Саме в цей день у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу – туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання. Підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби є метою цього дня. Щоб зупинити та перемогти хворобу усі мають зрозуміти, що без обізнаності про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу.

Татарбунарська центральна районна бібліотека - зустріч «Зупинимо туберкульоз» - 1

21 березня в Татарбунарській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч «Зупинимо туберкульоз» для студентів Татарбунарського ПТАУ з лікарем сімейної медицини Трофименко Валентином Валентиновичем, який розказав про основні правила запобігання захворюванню та методи профілактики. Розповідь супроводжувалась переглядом науково – популярного фільму про туберкульоз та оглядом книжкової виставки.

Татарбунарська центральна районна бібліотека - зустріч «Зупинимо туберкульоз» - 2

Впродовж заходу юнаки та дівчата задавали питання про основні симптоми та перебіг хвороби. Трофименко В.В. зазначив: «Поінформованість набагато краща, ніж здогадки. Принаймні можна сказати, що Ви станете обережнішими, оскільки вже знаєте, як можна заразитися цією хворобою, знаєте ознаки захворювання. Тож, відповідно, будете уважно слідкувати за станом свого здоров’я і, звичайно, зможете відрізнити туберкульоз від звичайної простуди».

«НАШЕ ЗДОРОВ`Я — В НАШИХ РУКАХ» — саме такого висновку дійшли всі присутні на заході.

Кіріяк С.М.,
бібліотекар відділу обслуговування  (Татарбунарська центральна районна бібліотека)

Поделиться статьей в социальных сетях: