>

Звернення заступника голови Ширяївської районної ради Ігоря ЖИТАРЯ

Звернення заступника голови Ширяївської районної радиНа фото: Ігор ЖИТАР, заступник голови Ширяївської районної ради

Шановні друзі, мешканці Ширяївського району! 18 грудня 2016 року в нашому районі відбудуться перші вибори депутатів та селищного голови Ширяївської об’єднаної територіальної громади (ОТГ). Ця подія незворотньо змінить наше життя.

Минув рік відтоді, як відбулись останні чергові місцеві вибори. З того часу найістотніші позитивні зміни відбулись у нашому районному центрі — селищі Ширяєве, селищну раду якого очолює селищний голова, насправді, народний мер, Юлія Шаповалова. За рік роботи їй вдалося зробити те, що не вдавалося зробити її попередникам, а це десятки соціальних та інфраструктурних об’єктів: водопостачання, освітлення, ремонт та будівництво доріг, тротуарів, благоустрій та багато-багато іншого.

І зараз, на теперішніх виборах, Юлія Станіславівна висунула свою кандидатуру на посаду селищного голови Ширяївської об’єднаної територіальної громади. Віддаю належне, шану та повагу цій сміливій жінці, яка пережила нещодавно бандитський напад, внаслідок якого зазнала важких фізичних та психологічних травм. Її хотіли знищити за те, що вона почала наводити порядок в нашому селищі, і, зокрема, в земельних питаннях. Бо сплата за оренду землі — це один з головних наповнювачів місцевого бюджету. І той, хто роками її не сплачував, мусить, нарешті, виконувати вимоги закону, час настав.

Я, як заступник голови Ширяївської районної ради, і як звичайний мешканець Ширяєва, підтримую кандидатуру Юлії Шаповалової на посаду селищного голови Ширяївської ОТГ за її чесність та принциповість. На знак цієї підтримки, я балотуюсь кандидатом в депутати на цих виборах по 25-у округу від села Макарове до Ширяївської ОТГ. І в разі обрання мене депутатом Ширяївської громади, я складу свій мандат депутата Ширяївської районної ради, як того вимагає закон, і буду з честю та гідністю працювати в команді Юлії Станіславівни.

Закликаю усіх: прийдіть 18-го грудня 2016 року на вибори та підтримайте кандидатуру Юлії Станіславівни на посаду селищного голови Ширяївської ОТГ.
Та найбільше моє прохання — не продавайте нікому свої голоси: за порожні обіцянки, за гроші, за гречку. Щоб після цих виборів кожен з нас, дивлячись один одному в очі, міг сказати: «Я сам обрав собі владу і сам визначив свою подальшу долю!»

Поделиться статьей в социальных сетях: