>

Звертайтесь, аби припинити торгівлю людьми

У лексиконі сучасного українського суспільства усе частіше вживається термін «торгівля людьми». Здавалося б, людство давно забуло про явище работоргівлі, яке більшість з нас асоціюють з давньою та середньовічною історією – кріпацтвом, «чорним рабством» та іншими подібними явищами.

Проте, як свідчать факти, работоргівля є цілком сучасною реалією, чиє існування має потужне економічне підґрунтя. Ця проблема має глобальний характер, адже постраждати від торгівлі людьми може людина будь-якого віку, статі, походження, з будь-якою освітою і рівнем достатку.


За І півріччя 2016 року на території Роздільнянського району було виявлено 5 випадків торгівлі людьми, що вимагає приділяти більше уваги даному питанню.
Тому в районній державній адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Максима Максименко проведено координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.


На нараді були обговорені питання встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми та узгодження плану реабілітації таких потерпілих. Управлінням соціального захисту населення спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, службою у справах дітей та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводиться робота по виявленню та ідентифікації постраждалих, повідомляє відділ комунікацій Роздільнянської РДА.


Особи, яка постраждали або хто володіє інформацією про постраждавших можуть звернутись за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська 37а, тел. 6-20-14, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ з питань праці та соціально-трудових відносин — каб. №25.

Поделиться статьей в социальных сетях: