>

З’ясувалось, чому у Болградському районі спалахнула кір

діти - щеплення

У селі Виноградівка Болградського району 20 дітей захворіли на кір через відмову від вакцинації. Небажання робити щеплення висловили їх батьки, причина – релігіозні погляди. Для запобігання поширення вірусу серед дітей у місцевій школі продовжили канікули, повідомляє прес-служба ОДА.

«У селі є релігіозна громада, яка виступає проти щеплень. Діти з цієї громади захворіли на вірус кору. Задля зупинки поширення захворювання, у місцевій школі продовжили канікули. Для захисту дітей від хвороби рекомендовано робити щеплення. Якісна і безпечна вакцина наявна у достатній кількості», — прокоментував ситуацію директор департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації В’ячеслав Полясний.

На початок листопада в області підтверджено діагноз на кір у 798 хворих, з них 551 – діти. Найбільше випадків захворювання в Одесі – 58%. У жовтні кількість хворих зросла у 3,2 рази, у порівнянні з вереснем. За даними лікарів, не пройшли вакцинацію 95% людей, які захворіли на кір, з них були щеплені лише 5%, одноразово – 3% та дворазово – 2%.

Поделиться статьей в социальных сетях: